II Edycja Konkursu Plastycznego Moje piękne miasto – „Gierzyna”

Miejski Ośrodek Kultury w Miasteczku Śląskim zaprasza do udziału w II Edycji Konkursu Plastycznego Moje piękne miasto. Jest ona poświęcona wyjątkowemu miejscu jakim jest Zbiornik wodny Gierzyna. W 2018 roku przypada bowiem jubileusz 35-lecia działalności Koła Polskiego Związku Wędkarskiego nr 108 Miasteczko Śląskie, który jest gospodarzem tego miejsca.

Technika prac: płaska

Format: A4,A3

Prace należy składać do 20 czerwca 2018r. do godziny 15:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Miasteczku Śląskim przy ul. Srebrnej 24.

Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbędzie się podczas Dni Miasta Miasteczka Śląskiego w dniu 7 lipca 2018 r. w Parku Rubina w Miasteczku Śląskim

Szczegóły konkursu zawarte są w Regulaminie dostępnym w biurze MOK-u oraz na mok.miasteczko-slaskie.pl.