Kabaret MOHEROWE BERETY z okazji Dnia Kobiet!

"Kabaret Moherowe Berety" czyli kabaret z kobietami o kobietach! :)

Cztery Panie w średnim wieku na co dzień grające w Teatrze Rozrywki w Chorzowie dziesięć lat temu, pod wpływem impulsu, stworzyły doskonały kabaret. Obaw miały początkowo wiele, ale okazało się, że potrafią bawić publiczność w sposób niepowtarzalny. Wykorzystanie znanych szlagierów muzyki rozrywkowej, w połączeniu z dialogami, okraszonymi perfekcyjną mimiką, gestami dają widzom to, co zwykło nazywać się dobrym kabaretem. Nie bawią się w politykę, a śmieją się z ludzkich słabości, przyzwyczajeń, dziwactw. Doskonale wykorzystują swoje atuty, niejednokrotnie nieźle je przerysowując, a przy tym potrafią wyjątkowo przekonująco wcielić się w charakterystyczne postaci. Formacja, która śmieszy i bawi do łez rozbawi widza w każdym wieku.

Zapraszamy 5 marca (niedziela) o godzinie 17:00 do sali widowiskowej MOK-u.

Bilety w cenie 35,00 zł są dostępne w biurze Miejskiego Ośrodka Kultury w Miasteczku Śląskim (ul. Srebrna 24, 32 288-88-70) oraz na portalu www.kupbilecik.pl