Facebook

Wakacyjne warsztaty wokalne on-line

6 lipca 2020, dodane przez: Dyrektor MOK Wakacyjne warsztaty wokalne on-line
grafika do wpisu: Wakacyjne warsztaty wokalne on-line

W pracy lub codziennym życiu dużo mówisz? Chcesz świadomie używać aparatu głosowego

i wzmocnić swój głos? Być może marzysz o śpiewaniu?

Mamy dla Was wakacyjne warsztaty on-line z zakresu emisji głosu i śpiewu!

 

 

Zajęcia skierowane są do osób od 5 roku życia wzwyż.

Są to zajęcia indywidualne, prowadzone dla Was bezpłatnie raz w tygodniu.  Dogodny termin ustalacie bezpośrednio z prowadzącą. Ustalacie także za pośrednictwem jakiego kanału będzie Wam się najwygodniej spotykać.

Jesteś zainteresowany? Chcesz poznać szczegóły? Skontaktuj się z nami - chętnie odpowiemy na pytania:

art@mok.miasteczko-slaskie.pl

 

Podczas zajęć wokalnych on-line nauczymy się podstaw emisji głosu, prawidłowego oddychania, zgłębimy budowę aparatu głosowego i rezonatorów, a także zajmiemy się indywidualną interpretacją w utworach. Nauka śpiewu i emisji głosu przeznaczona jest dla wszystkich - zarówno dla osób, które są już w tej dziedzinie zaawansowane, jak i dla tych, którzy chcieliby poznać i po raz pierwszy wydobyć swój głos. Zajęcia będą odbywać się indywidualnie aby obecność innych osób Was nie krępowała.

 

Zajęcia poprowadzi Adrianna Noszczyk - aktorka i wokalistka. Instruktor wokalny w Studiu Artystycznym BANDA Rabanda oraz w Szkole Muzycznej AKORD. Inicjatorka, pomysłodawczyni, organizatorka oraz wykonawczyni autorskiego projektu artystycznego Recital "Bal u Posejdona", który jest prezentowany w wielu miejscach w Polsce, a także za granicą. Koordynatorka projektu i wykonawca autorskiej płyty "Poczuj ten dźwięk". Finalistka wielu konkursów i festiwali muzycznych m.in. Międzynarodowego Festiwalu Piosenki im. Anny German. Członek jury konkursu "Śpiewobranie" .

 

FILMOWE ZAPROSZENIE