Koncert operetkowy

21 października 2022, dodane przez: Dyrektor MOK Koncert operetkowy
grafika do wpisu: Koncert operetkowy

''Operetkowa uczta Teatru Orpheum'' to kipiący przebojami koncert w wykonaniu Nairy Ayvazyan oraz zaproszonych gości.
W programie: niezapomniane arie i duety m.in z operetek ''Księżniczka Czardasza'', ''Wesoła wdówka'', ''Perła z Tokayu'', ''Hrabina Marica'' czardasze, walce oraz  pieśni neapolitańskie.
Naira Ayvazyan - śpiewaczka, ulubienica śląskiej publiczności, osobowość telewizyjna i sceniczna, założycielka Teatru Muzycznego Orpheum. Koncerty z udziałem artystki to gwarant najwyższej jakości wykonawczej, to koncerty pełne elegancji i dobrego humoru, podczas których artyści nieustannie wchodzą w interakcje z publicznością: bawią, wzruszają, śmieszą do łez, zapraszają do wspólnego śpiewu i zabawy.

Koncert odbędzie się 20.11.2022 o godz. 17.00 na sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Miasteczku Śląskim (ul. Srebrna 24).
Bilety w cenie 45,00 zł* można zarezerwować pod numerem: 32 288 88 70 , 604 200 739
* emerytom i członkom grup powyżej 10 osób przysługuje ulga 5 zł