Spotkanie z Markiem Szoltyskiem "Niezwykłe ciekawostki śląskiej kultury"

9 marca 2023, dodane przez: Dyrektor MOK Spotkanie z Markiem Szoltyskiem "Niezwykłe ciekawostki śląskiej kultury"
grafika do wpisu: Spotkanie z Markiem Szoltyskiem "Niezwykłe ciekawostki śląskiej kultury"

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z pisarzem, wydawcą, dziennikarzem, felietonistą, podróżnikiem i historykiem specjalizującym się w dwóch dziedzinach: kultura chrześcijańska i kultura regionalna. Mowa o Marku Szołtysku, autorze ponad 30 książek i 4000 felietonów prasowych i radiowych oraz 500 programów telewizyjnych. Pisze po polsku i po śląsku.

Spotkanie zostanie poprzedzone Targami Marki Lokalnej, podczas których będzie możliwość degustacji oraz zakupu lokalnych produktów wyróżnionych certyfikatem Marka Lokalna.

Wejściówki w cenie 5,00 zł do nabycia w kasie MOK-u (32 288 88 70/ 604 200 739/ ul. Srebrna 24)