Facebook

Warsztaty krawieckie

20 sierpnia 2020, dodane przez: Dyrektor MOK Warsztaty krawieckie
grafika do wpisu: Warsztaty krawieckie

Warsztaty skierowane są do początkujących oraz chcących udoskonalać swoją technikę szycia osób. Komfort pracy zapewni pozytywna i kreatywna prowadząca, a także modne materiały, profesjonalne wykroje i maszyny.
Zajęcia będą odbywać się cyklicznie: pierwsze odbędą się 20 sierpnia o godz. 18.00, natomiast kolejne już tydzień później: 27 sierpnia o tej samej godzinie. Pierwszy temat, na rozgrzewkę, to trendy workoplecak. Na kolejnych uszyjemy fartuszki.

Zajęcia odbywać się będą w bardzo małych grupach dlatego chętnych prosimy o zapisywanie się: art@mok.miasteczko-slaskie.pl, 32 288 88 70

Cena za zajęcia to 10,00 zł od osoby. Płatności po zapisaniu się można dokonać przelewem lub w biurze MOK-u (kartą lub gotówką). W cenę wliczone są potrzebne na zajęciach materiały.

Warsztaty odbędą się w Filii MOK-u w Żyglinie (ul. Śląska 44).

Zajęcia poprowadzi Joanna Ludwik znana w sieci jako Maminka. Od 2014 roku prowadzi Pracownię Twórczego Rozwoju Maminka. Z tysiącem pomysłów na minutę, energią i morzem cierpliwości wyczarowuje warsztaty dla dużych i małych. Na spotkaniach przekonuje, że warto wyjąć maszynę do szycia z szafy i się z nią zaprzyjaźnić.

 

Prosimy o zabranie maseczek lub przyłbic osłaniających usta i nos.