Święto Miasta Miasteczko Śląskie 2024

22 czerwca 2024, dodane przez: Dyrektor MOK Święto Miasta Miasteczko Śląskie 2024
grafika do wpisu: Święto Miasta Miasteczko Śląskie 2024

Sponsorem Święta Miasta Miasteczko Śląskie 2024 są Zakłady Górniczo-Hutnicze "Bolesław" S.A.

PARKINGI:

Przygotowaliśmy dla Państwa kilka możliwości zaparkowania podczas Święta naszego Miasta:

Najbliższe miejsca znajdują się wzdłuż ul. Dworcowej (PARKING 1), ale nie są one zbyt pojemne, dlatego zapraszamy na następujące parkingi:

- PARKING 2: obok Przedszkola nr 3 w Miasteczku Śląskim,

- PARKING 3: przy cmentarzu komunalnym przy ul. Dworcowej,

- PARKING 4: na skrzyżowaniu ul. Dworcowej i Działkowej,

- PARKING 5: za Miejskim Ośrodkiem Kultury w Miasteczku Śląskim

- PARKING 6: przy garażach w ciągu ul. Norwida,

- PARKING 7: za Urzędem Miejskim w Miasteczku Śląskim

- PARKING 8: przed Miejskim Ośrodkiem Kultury w Miasteczku Śląskim

- Parkować można także wzdłuż ulicy Srebrnej w wyznaczonych miejscach.

* Najdalszy z parkingów to zaledwie kilka minut spacerem więc zachęcamy do skorzystania z nich

* Namawiamy, aby jeśli to tylko możliwe, zrezygnować z przyjazdu samochodem.

* Prosimy o bezwzględne nieparkowanie we wjeździe oraz wzdłuż ul. Sportowej zapewniając w ten sposób drożność dojazdu dla służb bezpieczeństwa i obsługi technicznej wydarzenia.

* Prosimy o respektowanie także wyjazdów z posesji i nieparkowanie na chodnikach.

Dziękujemy za współpracę.